Што би била да не е пејачка? Александра Пријовиќ одговори на интересно прашање

Пејачката Александра Пријовиќ по успешните концерти во Загреб одговори на интересно новинарско прашање. „Ќе те ставам во една хипотетичка ситуација. Веќе повеќе пати потврди дека си фантастична пејачка, а потврдите…

Хороскопски знаци кои внесуваат среќа во сечиј живот: Знаат како да нè расположат

Секој поединец носи уникатна енергија во животот на оние околу него, а некои луѓе имаат посебна дарба да ги развеселат другите и да внесуваат светлина и радост во нивниот секојдневен…

„Ноќта кога почина мајка ми сфатив што е вистинска љубов – ми покажа татко ми со кого беше 55 години во брак“

„Јас сум среќен вечерва, а знаете ли зошто? Затоа што таа замина пред мене. Не мораше да помине низ агонијата и болката да ме погребе, да остане сама по моето…

Најголемиот брод за крстарење во светот ќе заплови во 2024 година

Најголемиот брод за крстарење во светот, кој е петпати поголем од легендарниот брод Титаник, е во завршна фаза на подготовка во бродоградилиште во Финска и ќе исплови следната година. Наречен…

Семејство во САД чувало хибрид волк-куче како домашно милениче. Им го убил тримесечното дете

Хибрид од волк и куче уби тримесечно дете во Челзи, Алабама, соопшти полицијата. Семејството на несреќното дете го чувало животното како домашно милениче. Ветеринар го евтанизирал животното на местото на…

Најубавата хрватска политичарка во секси издание се забавуваше на концертот на Александра Пријовиќ

Хрватската пратеничка се забавуваше на третиот по ред концерт на српската пејачка во Загреб, а како се забавувала покажа на Инстаграм. Марина Опачак Билиќ според некои ја носи титулата „најубава…

Generated by Feedzy
mk_MK