Балканска сцена

Цеца призна: „Не сум расположена за емотивна врска, а еве и зошто...“

Светлана Цеца Ражњатовиќ веќе подолго време нема емотивен партнер, а сега откри и зошто е сама.

Пејачката призна дека не е расположена за врска, и дека воопшто не ги ни забележува фраерите кои доаѓаат на нејзиниот концерт.

„Моите концерти не ми служат за да најдам дечко. Воопшто не сум расположена за емотивна врска. Убаво ми е вака уживам во слободата. Сама го избрав ова и многу ми е добро“, призна Цеца во една емисија.

Објавено четврток, 17 ноември 2016 8:00:00
Напишано од виолета

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА