Странска сцена

Анџелина Џоли: „Доста ми е од мажи, ми недостасуваат жените!“

Американската актерка Анџелина Џоли се почесто се слуша со својата поранешна љубовница Џени Шимизу, а се чини дека воопшто не и смета фактот дека манекенката веќе две години е во среќен брак со Мишел Харпер.

По разводот од Бред Пит, Анџелина наводно толку многу се разочарала од машкиот род, а разводот се покажал како само дополнителна причина за радикални промени во нејзиниот живот. Пријателите тврдат дека ѕвездата на холивудски филмови повторно е спремна да ја истражи својата лезбејска страна.

Актерката и претходно беше во верски со припаднички на понежниот пол, а во тоа време изјави дека и денес веројатно би била во брак со никогаш непреболената манекенка Џени, ако тогаш не се омажеше со својот прв сопруг, актерот Џони Ли Милер.

„Анџелина отсекогаш ја привлекувале жени. Ако сме целосно искрени, не чуди што воопшто издржа со еден човек сите овие години, а згора на тоа и маж“, изјавија извори блиски на актерката.

Џоли пред два месеци ги предаде документите за развод од Пит по десет години љубов и две години брак. Нивната одлука најтешко им падна на децата.

Синовите Медокс, Пакс, ќерките Захара, Шило и близнаците Нокс и Вивиен и понатаму се надеваат дека родителите ќе им се смират,но, мајка им на најбезболен начин се обидува да им објасни дека во иднината ќе живеат на две адреси.

Објавено четврток, 17 ноември 2016 4:25:00
Напишано од виолета

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА