Ќерката на Јелена Карлеуша е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи, а овој пат објави снимка од својата детска соба, по што предизвика бура на коментари.

Имено собата на Ника Тошиќ е вистинско „мало царство“ кое има свој приватен тоалет и претставува оаза на мирот кој за себе го сака секој тинејџер.

ЗА ОВА СОНУВА СЕКОЕ ДЕТЕ – детската соба на ќерката на Карлеуша вистинско мало царство

Во собата се наоѓа голем кревет, а уште поголемо огледало е она што и потребно на секоја девојка, а ќерката на пејачката го има во својата соба.

Имено собата на Ника Тошиќ е вистинско „мало царство“ кое има свој приватен тоале

Она што најмногу остава впечаток на сите е огромниот гардеробер, како и скапоцената козметика за деца и производи за нега, што значи од мајка си ја наследила грижата на своето тело уште од мали нозе.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK