Актерот Бред Пит кој ужива во новата врска со Инес де Рамон, наводно сака да се повлече од Холивуд за да живее мирен жвот.

Бред го продал мнозинскиот дел во успешната холивудска продуцентска куќа План Б, која ја основал со поранешната сопруга Џенифер Анистон.

-Пит раамислува да замине во Холивуд и да се пресели во Франција, каде би се занимавал со лозје, уметност и изработка на мебел. Само сака да живее во мир, открива извор за американските медиуми.
Извори блиски до актерот додаваат дека тој повеќе не сака да се занимава со бизнис, туку само понекогаш да глуми. Тврдат дека сака да се посвети на францускиот имот Chateau Miraval, кој го купил во Анџелина Џоли.

By filip

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK