Ѕвездата од реалните шоуа, Миљана Кулиќ – Микси, гостуваше во емисијата на водителот Огњен Амиџиќ.

Таа беше гостинка заедно со својата мајка Марија, актуелното момче Лазар, поранешното момче Ненад и таткото на нејзиниот син Иван, а сите се актуелните учесници во новата сезона на реалното шоу „Задруга“.

Актуелниот и поранешните партнери на Микси очигледно не и беа интересни, па таа одлучи да го заведува водителот.
При разговор во студиото, Микси му кажа на Огњен дека е сега слободен и можеби тој во иднина ќе биде нејзин партнер кој како повозрасен и поискусен ќе ја научи на нови работи.

На ова Огњен се обиде да се извади од ситуацијата одговарајќи и дека тие се пријатели и тоа не е во ред. Но, Микси е секогаш добро подготвена, па имаше реплика за водителот поради која тој остана без зборови.
-Огњен, од пријателства се раѓаат најголемите љубови, му одговори Микси на Огњен по што настана смеа во студиото.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK