Александар Милиќ Мили со своите фотографии на социјалните мрежи постојано предизвикува лавина од реакции.

Tака беше и овој пат кога покажа како ужива во својот одмор, а многумина забележаа и дека изгледа одлично.
Имено, познатиот композитор објави неколку фотографии и видеа на својот Инстаграм од ексклузивната дестинација.
Тој замина да си ги наполни батериите во Бангкок, а со фотографијата од базенот ги воодушеви сите и со своето тело.

Тој исто така покажа и дека е голем љубител на животните и со пораката што ја сподели ги воодушеви фановите.

„Љубовта кон животните е исконска. Мораме да ги пазиме, почитуваме и сакаме. Срцето ме боли кога ќе ги видам во кафези или заточеништво, но нашата реалност немаме избор освен да ја живееме и да направиме се а да ја менуваме на подобро. Да ја чуваме природата, воздухот и животните, тоа е се што имаме!!!“ порача Мили под своите фотографии на Инстаграм.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK