На сите ни се има случено кога врне и стоиме на тротоар, или одиме блиску до коловоз, да помине автомобил и да не испрска.

Оваа ситуација изнервира еден дечко и тој дошол до урнебесно, но и помалку опасно решение. Покрај чадорот, во раката држи уште еден реквизит, а кога возачите го гледаат веднаш ја намалуваат брзината и се движат на безбедно растојание.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK