Познатите дами посебно знаат да се потрудат кога станува збор за тоалети што ги носат за време на овој празничен период.

Тоа впрочем можеме да го видиме и од ова издание на Сузана Гавазова што го носеше на еден од своите последни настапи.

Облечена во долг и тесен црн фустан со светки таа го истакна својот беспрекорен изглед, а длабокиот шлиц фокусот го стави на долниот дел од нејзиното тело и никого не остави рамнодушен.
Како тоа изгледаше во режија на нашата позната фолк дива погледнете во продолжение:

Инаку, пејачката и само неколку дена претходно позираше во издание со кое многумина остави без зборови.

Но тогаш наместо длабокиот шлиц во преден план беше големиот отвор на нејзиното раскошно деколте.
Таа со ова издание никого не остави рамнодушен на социјалните мрежи, а за овој нејзин фустан се уште се зборува.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK