Иако таа беше во брак од 2002 до 2009 година, со германски бизнисмен со српско потекло, но тие немаа потомство.

Сепак, Снеки не очајува, велејќи дека сè се случува со причина.

-Не се каам за ништо. Ако тоа беше наменето да се случи, тоа ќе се случеше. Тоа би бил и мој совет до сите луѓе, дури и ако не сум компетентна за тоа: што треба да ви се случи, ќе се случи. Без солзи, одиме понатаму, истакна тогаш таа и додаде:
„Одиме во друга димензија, можеби ќе биде поинаку“ – изјави тогаш Снеки.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK