Игор повторно ужива во љубовта по пропаѓањето на бракот со Северина Вучковиќ. Синот на фолк пејачот Драган Којиќ Кеба, поранешниот фудбалски голман Игор Којиќ, повторно е заљубен.
Имено, Игор Којиќ наводно е во врска со актерката Теодра Бјелица.

Информацијата дека се заедно се уште не е официјално обелоденета, но сликите од Копаоник ги дале, дознава „Стори“.

Имено, во исто време и двајцата објавија идентични кадри од српската планина на својот Инстаграм, па веднаш почнаа шпекулациите дека всушност заедно патувале и уживале во овие прекрасни сцени.
Шакота за моменталната атмосфера околу клубот: Секогаш ќе има критики, треба да издржиме уште 60 натпревари
Се обидовме да стапиме во контакт со Игор за да ја потврдиме оваа информација, но тој не одговори на бројот познат на редакцијата.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK