Водителката Сузана Манчиќ која со години беше водителка на „Гранд шоу“ се присети на своите почетоци и откри детаљ од снимањето, но и што најмногу ја критикувал Саша Поповиќ.

-Постојано си наоѓав мани, големи, а сум дебела. До денес, таа тортура за слабеење е неподнослива. Да не зборуваме за влијанието врз Саше Поповиќ… Постојано ми кажуваше и мене и на онаа кутрата Драгана Катиќ, која е убава, дека сме се здебелиле. Кога ми го направи тој ЛП „Не куни ме мати“, дојде кај мене дома да види што сум подготвил за мојата гардероба – ја започна приказната Манчиќ, а потоа продолжи:

Тогаш ме праша дали имам ножици, но големи. Му дадов ножици, а тој ми ги пресече сите здолништа. Му реков „Па, јас не сум убава Брена“, а тој ми рече „И ти не можеш да бидеш Брена“. Тогаш почнав да носам мини здолништа. Иако бев витка, слаба со женствени облини, никогаш не сакав да изгледам провокативно. Додуша, тоа патување во мини здолништето не поминало многу лошо.

Инаку, Сузана со години е вљубена во грчкиот бизнисмен Симеон Окомокос.

Се омажив по втор пат на 61 година. Ја најдов љубовта после многу години, а тоа е зрелоста. На почетокот, разделбата физички ме повреди, но потоа сфатив дека има придобивки. Кога сме заедно, добро се сложуваме, понекогаш се расправаме, но и тоа оди до рокот за сервис. Разделбата сега не радува бидејќи е убаво и добро да заштедиме малку време за себе – вели Сузана.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK