Пејачката Милица Тодоровиќ важи за скромна девојка која ретко знае да изненади во јавноста со некој стајлинг кој ќе ги испровоцира особено мажите.

Но, овој пат се случи токму тоа, таа додека гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ се појави во чипкаста блуза од која буквално градите ќе и излезеа во секој момент.
Таа на себе под блузата не носеше ниту градник што уште повеќе ја вжешти атмосферата во студиото.

Без градник на себе и со чипкасто деколте до папокот – Милица Тодоровиќ никогаш пожешка и тоа пред малите екрани

Таа на себе имаше и црни елегантни пантолони кои уште повеќе ја истакнаа нејзината фигура, а од време на време несмасното деколте го креваше нагоре и со мака откри дека и е тешко што носи вакво нешто на себе.
Инаку пејачката ја доведе својата линија до совршенство откако започна да се храни здраво и да вежба секојдневно.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK