Пејачката Дара Бубамара моментално е на одмор во Дубаи, а нејзините фотографии привлекуваат големо внимание во јавноста.

Имено, Дара на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира на плажа.
Под фотографијата многумина коментираат дека пејачката никогаш не изгледала подобро.

Дара моментално е на одмор со својот син, а ја користи секоја прилика да се фотографира и да ги објави на социјалните мрежи.

Провокативните пози се заштитен знак за Дара. Деколтето секогаш е во преден план. Бидејќи знаеме дека на одмор е замината со синот, ќе се согласите дека е недолично да испраќа само вакви “жешки“ поздрави.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK