Се чини дека Никол Кидман повторно направи естетски зафати на лицето, а новите фотографии од сетот на серијата „Лавица“ привлекоа внимание токму поради нејзиното искривено и „замрзнато“ лице.

Никол Кидман на Мајорка ја снима новата серија на продуцентската куќа Paramount, која ќе се вика „Лавица“, а објавени се и првите фотографии од сетот.

Кидман глуми висок надзорник на ЦИА, а најголемо внимание привлече токму нејзиното појавување на снимање. Актерката повторно го покажа презатегнатото и отечено лице, откако претходно беше критикувана за претерано „затегнување“ и „разубавување“.

Нејзиното прилично искривено лице во споредба со претходно изгледаше замрзнато. Таа претходно изјави дека немала естетска операција, но признала дека пробала ботокс.

EITA COMO TRABALHA!

Já está disponível em nossa galeria fotos de Nicole Kidman gravando sua nova série Lioness, nesta terça-feira (17), em Mallorca, Espanha.

Confira: https://t.co/iBCu7a9eLL pic.twitter.com/2L8fmmf2Uw

— NKBR | Mídias (@NKBRMedias) January 17, 2023

„Пробав многу работи, но освен спортот и добрата исхрана, повеќето работи не прават разлика. Пробав дури и ботокс, но не ми се допадна како ми изгледаше лицето потоа. Сега веќе не го користам и повторно можам да го движам челото“, рекла актерката своевремено.

Нејзините обожаватели не се премногу задоволни од овие козметички зафати, со оглед на тоа дека Кидман е позната по својата природна убавина и порцеланскиот тен.

Покрај Кидман, и Морган Фримен се приклучи на актерската екипа на серијата „Лавица“, заедно со Зои Салдана, според Deadline.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK