Ноне објави неколку фотографии и снимки од Карибите, а вистински рај за очи следуваше кога позираше во едноделен костим за капење во впечатлива розова боја, со провокативно деколте.

Поранешната македонска пејачка Ноне Неделковска која веќе неколку години работи на луксузните бродови што пловат низ светот овој пат реши да одмори од бројните обврски и да си ги наполни батериите.

Имено, Ноне објави неколку фотографии и снимки од Карибите, а вистински рај за очи следуваше кога позираше во едноделен костим за капење во впечатлива розова боја, со провокативно деколте.
Таа никого не стави рамнодушен со ова свое издание, како и со коментарот што го напиша под фотографиите.

Велешката морепловка се соблече во костим за капење и ги „запали“ Карибите

„Во мојот претходен живот сигурно бев родена некаде на Карибите“, пишува Ноне во описот на свпите фотографии.
Нема сомнеж дека климата од ова егзотично место и те како и годи, па таа за брзо време ќе ги наполни батериите до максимум.

Следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед од фановите, и сите се согласни дека изгледа одлично.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK