Синот на пејачката Гоца Божиновска која има македонско потекло потполно го промени начинот на живот по бракот со сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана.

Мирко Шијан се „скроти“ откако го доби првиот син, а сега ужива во прегратките на вториот кој се роди пред само една недела.

Се породи на роденденот на својата свекрва – синот на пејачката со македонско потекло го покажа наследникот кој има само седум дена!

Мирко објави емотивна фотографија од својот дом додека ужива со двата сина, едниот го бакнува во главата, додека другиот го држи во рацете.
Бојана инаку се породи на роденденот на својата свекрва, пејачката Гоца Божиновска.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK