На сликата се гледа како еден човек го фатил зорт па морал да се олесни сред бел ден додека поминуваат граѓани.

Фотографиите и видеото се направени во центарот на Скопје веднаш карши Собранието на Македонија поточно во Жена парк

The post Сред бел ден во центарот на Скопје извршува НУЖДА appeared first on .

By filip

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK