Познатиот метеоролог Славчо Попоски најавува температури до 20 степени

НЕВООБИЧАЕНО ТОПОЛ БРАН СО ТЕМПЕРАТУРИ ДО 20 СТЕПЕНИ ЌЕ ЈА ЗАФАТИ МАКЕДОНИЈА СЛЕДНАТА СЕДМИЦА. ДЕТАЛИ ОКОЛУ ОВА НАЈДОЦНА ДО УТРЕ! – најави Славчо Попоски

The post Температури до 20 степени во Јануари! appeared first on .

By filip

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK