По емисијата младата пејачка одговори на неколку прашања на претставниците на седмата сила, кои ја прашаа и за нејзиниот однос со нејзината поранешна менторка од „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ.

Пејачката се уште нерадо одговара на ваквите прашања, па и овој пат само кратко коментираше за Шерифовиќ.

„Тоа искуство за мене е сосема нормално, ништо непознато, немам јас тука ништо да додадам, тоа за мене е раскажана приказна“.
„Боже помогни!“.

Џејла додаде и дека би сакала овие гласини повеќе да не се провлекуваат низ медиумите, и наместо тоа, повеќе да се пишува за она што таа е, односно за нејзините квалитети како пејачка и за нејзините песни.
Шок за гледачите, Марија Шерифовиќ ги напушта „Ѕвездите на Гранд“?! ПОПОВИЌ НЕ МОЖЕШЕ ДА ОСТАНЕ НЕМ НА ОВА!

Родена како маж, а изгледа како жена – се појави во „Ѕвездите на Гранд“ и ВООДУШЕВИ, но Шерифовиќ не сакаше да ја земе во тимот?!
Погледнете во какви „ѕверови“ се возат ќерката на Топалко и Марија Шерифовиќ – само едната машина чини преку 100.000 евра!

Кој е згодниот фраер на кого Џејла му ја пегла кошулата? „Горат“ СОЦИЈАЛНИТЕ мрежи, Гранд ѕвездата во невидено издание!
Испливаа фотографии од Шерифовиќ во костими за капење – јавноста ЗАПРЕПАСТЕНА, Марија конечно откри и со кого се забавува!

Младата Гранд ѕвезда не можеше да ги сопре емоциите и заплака – најемотивниот момент што Џејла нема да го заборави никогаш!

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK