Ивана Нол нема намера да застане. Огнената Хрватка и веројатно една од најпопуларните навивачки во светот, на својот Инстаграм профил објави ново видео кое ги спобудале нејзините следбеници и фанови.

Сфаќајќи дека обожавателите уживаат во нејзината голотија, по принципот – баравте – гледајте, Ивана ги почести со видео каде ја гледаме како изведува жежок танц.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK