Инди и Едита Арадиновиќ жестоко се судрија на сред улица, расправијата прерасна во тепачка.

Пејачките и сестрите Инди и Едита Арадиновиќ се степале среде улица и среде бел ден си разменувале тешки удари, додека случаен минувач на секој начин се обидувал да ги раздвои.

ВИДЕО ОД ТЕПАЧКАТА НА ИНДИ И ЕДИТА АРАДИНОВИЌ! Скандал средe улица, пејачките се млатеа безпоштедно! (ВИДЕО)

На видеото се гледа како се тркалаат по улица, се караат и се расправаат, а во еден момент Едита навлезе во Инди. „Дај ми го телефонот“, извика таа, за да заврши фрлен на неколку метри. Тие продолжиле да се туркаат, кога на сред расправија влетла нивната мајка и се обидела да ја смири ситуацијата.

Едита се упати кон станот и Инди влезе во автомобилот. Познато е дека двете сестри претходно не биле во добри односи, но исто така, како што пишуваат медиумите, правеле обид да ја средат врската за која Едита неодамна зборувала во една емисија.

Која е причината за скандалозниот конфликт и однесување на двете пејачки, останува да се дознае. Погледнете го клипот:

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK