Пејачот Петар Грашо конечно проговори за врската со поранешната партнерка Данијела Мартиновиќ со која беше во врска 24 години.

-Не сум во кавга со никого. Ние секогаш сме во добри односи – изјави Грашо.
Инаку, Грашо неодамна се ожени со Хана Хуљиќ. Тие ретко се појавуваат заедно во јавност, особено откако минатата година ја добија ќерката Алба.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK