Вчера јавноста ја потресе веста за скандалозната тепачка меѓу сестрите Едита и Инди Арадиновиќ.

Тие две се степале на сред улица, а Едита во еден момент дури и го фрлила телефонот на Индира, што дополнително ја налутило постарата сестра.
Маж се обиде да ги раздели, но во тоа успеа нивната мајка Флорија, која пејачките често ја покажуваа на социјалните мрежи и истакнуваа дека таа им е најголем поддржувач.

ТАА ги раздели ќерките и ја запре нивната БРУТАЛНА ТЕПАЧКА: Ова е мајката на Едита и Инди Арадиновиќ!

Флорија е најголемиот ветер во грбот на нејзините наследнички, а неа најмногу ја погодува нивната нетрпеливост, која се почесто допира до очите на пошироката јавност.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK