Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш важела за љубител на модата, а многу девојки често ја копираат. Не штеди пари за брендирани парчиња, а тоа го покажа и сега.

Имено, Анастасија отишла на натпреварот во Шпанија да го бодри своето момче Немања Гудељ, а како и секогаш вниманието го привлече со својот изглед.

Таа носеше капут REDValentino кој чини 925 евра, но тоа не го привлече вниманието, туку нејзиниот ѓердан.
Станува збор за парче од колекцијата на познатиот бренд „Tiffany & Co.“, а чини дури 10.800 евра!

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK