Пред речиси една деценија сите четворица беа многу блиски, а денес ситуацијата е поинаква

Анастасија Ражнатовиќ и Луна Ѓогани биле најдобри пријателки како тинејџери, а нивните мајки, естрадните уметнички Цеца Ражнатовиќ и Анабела Атијас биле семејни пријателки.
Токму од тој период на голема љубов и пријателство настанала фотографијата на познати мајки и ќерки.

Се појави спомен на Цеце и Анабела со ќерките кога беа семејни пријатели!

Луна и Анастасија беа најдобри пријателки со години, а беа толку блиски што се нарекуваа сестра и станаа пријатели. Како што пишуваат медиумите, нивното пријателство прекинало затоа што Џогани наводно тогаш го бркала момчето на Ражнатовиќ, а подоцна и двете демантирале.
Се наведуваше и дека Луна живеела во вила на Дедиње кај Ражнатовиќ, а пејачката неодамна истакнала дека би сакала да има можност да разговара со Анастасија.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK