Пејачката гостувајќи кај Огњен Амиџиќ проговори за овие шпекулации и истакна дека тоа нема врска со вистината.

Како бомба одекна веста дека Јована Пајиќ и Александар Цветковиќ, фронтменот на групата Тропико се разведуваат, а долго време се шпекулираше дека за нивното раскинување е виновна Марија Шерифовиќ, која е многу блиска пријателка на Пајиќ. .
Пејачката гостувајќи кај Огњен Амиџиќ проговори за овие шпекулации и истакна дека тоа нема никаква врска со вистината.

Јас го немам тој проблем, што било, ќе биде. Ништо никогаш не влијае на дружењето. Ако сум вреќа за удирање, тогаш ми е жал за тие луѓе. Таа не е единствената, има голем број на фантастични. Жал ми е, бидејќи тие луѓе трпат штета – изјави Марија.

Можете ли тогаш слободно да одите и да се дружите? Дали тоа влијае – праша Огњен.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK