Пејачката Емина Јаховиќ денес важи за една од најубавите дами од нашата јавна сцена, а за нејзиниот изглед на почетокот на кариерата многу се шпекулира.

Емина се појави на градски настан, а сите забележаа дека целосно се променила.

НА 21 ГОДИНИ ЗА ПРВ ПАТ ОДИЛЕ ПОД НОЖ Еве како изгледала Емина Јаховиќ пред сите операции, многумина не би ја препознале

Имено, пејачката доста се подмладила, а како што пренесуваат медиумите, таа пред да дојде во Србија посетила клиника каде наводно правела јаболчници, ги затегнала очните капаци, и вбризгала ботокс во лицето и го освежила со најновата метода – хијалуронска киселина. .
Покрај тоа, Јаховиќ си ја осветли косата, па изгледа барем 10 години помладо.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK