Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Најдоски ужива во прекрасниот Златибор со својот сопруг Бојан. А и што друго може да се очекува од Елена на ова студено време? За својот тамошен престој редовно не информира на Инстаграм, за да можеме и ние макар за момент да поуживаме, како да сме таму…

ЕЛЕНА “ЖИВОТ СО СТИЛ“ УЖИВА НА ЗЛАТИБОР

Најдоски отсекогаш важела за личност која знае како да ужива во животот и дека е огромен обожавател на патувањата.

Па така и овој пат, на крајот од студениот јануари, заедно со сопругот решија да избегаат на неколку денови во прекрасниот Златибор. Парот ужива во снежната идила таму, а омилени им се СПА третманите, како и вечерите со врвно приготвена храна. 

Елена постојано споделува фотографии и видеа од тамошната атмосфера, па и од удобноста на Вашиот дом ѕирнете низ нејзината галерија на „Инстаграм“, можеби и Вие ќе решите да се спакувате и да заминете на оваа локација уште утре. 

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK