Во новата епизода од серијата „Цеца Шоу“ ќе имаме прилика да ја видиме како изгледа Анастасија Ражнатовиќ додека подготвува палачинки со својата братучетка и нејзиниот најдобар пријател.

Имено Ражнатовиќ призна пред камерите дека сака да научи да прави палачинки, со оглед на тоа дека нејзиното момче Немања Гудељ ги обожува.

За првпат погледнете како изгледа огромната кујна во вилата на Цеца – пејачката се погрижила за секој детаљ, Анастасија во неа се учеше да прави палачинки

-Никогаш не со била заинтересирана за во кујната, не ме привлекувало, додека мојата братучетка Хелена од секогаш тоа и било интересно, раскажува Анастасија.
Додека Анастасија имаше прилика да научи да прави палачинки, сите имаа можност да видат како изгледа кујната во вилата на пејачката Цеца која набрзо потоа влета да проба од приготвеното, но запраша дали ќе се отруе од сето тоа.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK