Кејда Ерсој, 34 годишна турска манекенка и инфлуенсерка заврши во болница во Истанбул каде и го шиеја јазикот. Во ваква ситуација таа се нашла со првиот бакнеж со новото момче.

Инфлуенсерка заврши во болница по француски бакнеж, се снимаше додека докторите и го шиеја јазикот

Целата постапка на шиење таа ја снимала со мобилниот телефон, а локалните медиуми објавија дека неименувниот „Ромео“ грубо ја гризнал при француски бакнеж.

На првиот бакнеж со ова момче, како што се наведува, таа чекала еден месец и едно е сигурно, дека ќе го памети целиот живот. Сепак не им кажала на обожавателите дали повторно ќе излезе со него.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK