Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со изгледот кога се појави во емисијата „Магазин ин“. Имено, Сања влегла во студиото со елек без ништо под него, а длабокото деколте сите го забележаа.

Водителката Сања си го заборави градникот: Под елекот не носи НИШТО, ваква не сме ја виделе 

Сања во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште повеќе дојдоа до израз, а коментарите за храбриот изглед не престануваат.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK