Македонската манекенка, мисица и модел Емилија Розман не само што е позната по својата убавина и сексапил, туку и по хуморот, кој често го прави на своја сметка.

Овој пат таа реши да ги спои двете во едно: Својата секси убавина со хуморот, па двојно да ги расположи сите оние кои ја обожаваат. Ем со својот гол изглед, ем со хумористичната поента, кои ги споделила на социјалните мрежи.

Емилија Розман со жешка фотографија и забавна порака: Знаете ли зошто македонската убавица…

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK