Хрватскиот поп пејач Петар Грашо, кој неодамна се појави со сопругата Хана Хуљиќ на церемонијата на доделување музички награди во Белград, на концерт гризна обожавателка за нога, а видеото се појави на социјалните мрежи и се прошири брзо.

Многумина се шокирани од ваквиот потег на хрватскиот пејач, а на видеото се гледа дека обожавателката стои на бината покрај Грашо кога тој приоѓа и ја гризе за ногата.
На некои ова им е смешно, други се чудат.

Petar Grašo! pic.twitter.com/CBRXNHW9sj

— Pluton (@Pluton45873221) February 5, 2023

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK