Завчера во Лос Анџелес се одржа доделувањето на престижните музички награди Греми, а меѓу гостите беа и свршената двојка Меган Фокс и Machine Gun Kelly.

Црвениот тепих го окупираа, пред се, дивите како Тејлор Свифт, Бијонсе, Адел и Џенифер Лопез, но и бројни актерки, меѓу кои Меган Фокс повторно украде најголемо внимание, но не од позитивни причини.

ЛИЦЕТО ѝ е замрзнато ОД ПЛАСТИЧНИ ОПЕРAЦИИ, А ТОЈ СЕ ПОВЕЌЕ ЛИЧИ НА ЖЕНА: Никој не можеше да го тргне погледот од НАЈЕКЦЕНТРИЧНИОТ ПАР

Актерката пристигна како придружничка на нејзиниот вереник митралез Кели, а за нејзиното замрзнато лице денеска зборуваат сите и покрај изборот на тесен бел фустан, кој ја истакна нејзината шушкава фигура.

Покрај тоа, тука бил и нејзиниот ексцентричен вереник, кој обожава да експериментира со модата, а многумина се прашуваат што видела во него црномурестата заводничка.

Како и да е, мајката на три сина е целосно променета откако е со него, а на многумина оваа промена „не им фаќа“ и веруваат дека се однесува како заљубена тинејџерка, а не како жена во нејзината четврта деценија. Исто така, почнала да претерува со операциите од кога била со него, но тоа го оправдува со тоа што боледува од телесна дисморфија.

Станува збор за пореметување во кое на човекот одредени делови од телото му се непривлечни, но некои веруваат дека тоа е само изговор за Меган да ја оправда својата опсесија со младешки изглед.

Така таа од една од најубавите актерки стана синоним за потсмев, а фактот што синоќа не можеше да го мрда лицето само ги подгреа не толку ласкавите приказни.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK