Миди здолништето е покриено со светки кои формираат леопард принт, кој во овој случај е многу елегантен.

Миди здолништето е покриено со светки кои формираат леопард принт, кој во овој случај е многу елегантен

Синди Крафорд во саботата вечерта со својот сопруг Ренд Гербер ги одеше сите светли бои и сјај.
На здолништето се забележува принт од леопард, овој пат многу благодарен за комбинацијата, со оглед на основната боја и разнобојните дезени. Миди здолништето е покриено со светки кои формираат многу елегантен леопард принт.

Синди Крафорд во светки и леопард принт: Миди здолништето е задолжително во вашиот плакар

Миди моделот одговара на сите големини, облици и типови на тело. Помага за визуелно стеснување на половината притоа нагласувајќи ги природните облини на колковите и колковите. Сепак, миди здолништата честопати е тешко да се изберат и да се вклопат поради нивните уникатни стилови и кроеви.
И покрај овие проблеми, постојат многу лесни начини за стилизирање на миди здолниште. Добро одат и со желки, кошули и обични маици. Должината остава доволно „видливост“ за вашите нозе, па ни рамните чевли нема да ве „скратат“.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK