На социјалните мрежи кружи нова фотографија од поранешниот премиер и бегалец Никола Груевски , кој е фотографиран во добро расположение и друштво, во некаков угостителски објект, некаде во Унгарија.

The post Груевски се забавува со девојка во клуб во Будимпешта ?! appeared first on .

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK