Ноне ѝ е позната на јавноста како пејачка, меѓутоа Велешанката веќе неколку години не за занимава со музика, туку работи на брод.

Ноне Неделковска со „сочни“ фотографии на Инстаграм ги запали сите

А деновиве својата армија од над 23.700 следбеници на Инстаграм  ја почасти со „сочни“ фотографии. Во прв план ги истакна нејзините бујни гради кои никого не оставаат рамнодушен, но исто така сподели и интересни детали од Хавана, Куба, Карибите и други егзотични островски земји.

Ноне Неделковска со „сочни“ фотографии на Инстаграм ги запали сите

Подолу уживајте во видеото од дестинации на кои ужива нашата Ноне.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK