Хит видео од операциона сала.

Едно видео стана вирално на социјалните мрежи и веднаш предизвика лавина од коментари и лајкови.

На урнебесното видео од операциона сала на некоја болница може да се види како пациент, иако е на операционата маса, го допира и стиска задникот на докторката кој му прави хируршка процедура.

Некој сето тоа го снимил, па може да се види дека докторката воопшто не била задоволна од ваквата постапка на младиот Коља, туку дека шокирана се свртела и погледнала во анестезиологот, кој само го подигнал палецот во знак на потврда дека пациентот сè уште бил буден

-Da li vam se ovo nesto desilo u sali?
-Kako bih vam rekla… da pic.twitter.com/hGxELBw0qx

— Jedna je Sasha (@Surgeon_heroina) January 17, 2023

The post Пациент на операција ја фати докторката за зaдникот (ВИДЕО) appeared first on .

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK