Наташа Беквалац е позната по шегите кои ги прави во јавноста за нејзините три неуспешни брака, а многу често дозволува и други да се шегуваат на нејзиниот љубовен живот.

Приватно, но и во бизнисот, пејачката никогаш не се жалела за својата судбина. Тоа го поткрепува и нова фотографија на која новосадската барбика позира во предизвикувачка поза.

Така го најави својот настап за Денот на вљубените.
Под фотографијата имаше само позитивни коментари за нејзината линија, но еден ги привлече сите погледи.

Со секси фотографија најави настап, а ОВОЈ коментар за Наташа ги насмеа сите

„Ако не успеа со мажите, пробај со жените сега – гласеше коментар на Инстаграм кој сите ги насмеа до солзи.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK