Веста дека Жерар Пике ќе стане татко по трет пат го шокираше светот. Според шпанските медиуми, тој и неговата девојка Клара Чиа го очекуваат своето прво дете.

Пике веќе има два сина Саша и Милан со пејачката Шакира со која раскина кон средината на минатата година по 12 години врска, кога таа дозна за неговата афера со Клара.
Шпански новинар објави дека Клара е во блажена состојба. Пике и Клара биле во аптека каде купиле тест за бременост. Ова го открила пријателка на аптекарката која им го дала тестот, а фотографијата од нив била тајно направена.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK