Памела Андерсон го покажа својот природно блескав тен во насловната страница за магазинот Women’s Wear Daily, оваа недела.

Поранешната актерка од Baywatch (55) се ослободила на шминката и ги покажала своите пеги, неверојатен тен и светло сини очи кога позирала за насловната фотографија.
За оваа фотосесија днаправила разбушавена фризура која ѝ паѓа на лицето.

Ѕвездата, која го промовираше својот документарец за Нетфликс, „Памела, љубовна приказна“ и нејзините мемоари „Љубов, Памела“, рече дека се чувствува најубаво „кога сè ќе се среди“.
Таа рече: „Сакам да ги гледам моите пеги. Ми се допаѓа кога мојата коса не е стилизирана. Ми се допаѓа кога лицето ми изгледа свежо“.

Памела Андерсон покажа како изгледа без грам шминка на 55 години

Двата нејзини најнови проекти наидоа на изненадувачки позитивни критики
„Секој ден се будам малку посреќна. Чувствувам олеснување и многу сум благодарна за изливот на поддршка и љубов“, рече таа за WWD.
Таа исто така рече: „Мислев дека моето наследство ќе биде само црвениот костим за капење и розова нејасна шапка, и никој никогаш нема да знае низ што сѐ поминав, што надминав и како го составив сето ова како креативен уметнички проект“.

WWD објави и црно-бело видео на нивниот Инстаграм од снимањето на насловната страница.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK