Ванда Нара се презентираше во ново жешко издание, поранешната сопруга на Мауро Икарди позираше во долна облека за „Денот на вљубените“.

Ванда Нара знае како да привлече внимание, поранешната сопруга на Маури Икарди по повод „Денот на вљубените“ позираше во долна облека и на своите следбеници им посака убав ден.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK