Урнебесна вест доаѓа од Франција, откако Ница стартувала тужба против неименувани сторители, откако порно-материјал се појавил по страници за возрасни, со акција на стадионот на францускиот прволигаш.

Според информациите, видеото со порно содржина е сниман за време на мечот на 29 јануари со Лил, а сцената на филмот почнува на трибините на стадионот каде „главните глумци“ започнуваат разговор, а потоа акцијата се префрла во тоалетите на домот на францускиот клуб.

И во Ница никој не знаел за ова порно видео, сѐ додека не се појавило во етер, а од низа кадри на почетокот сфатиле дека е сниман на нивниот стадион „Алијанц Ривиера“.

„Ница стартуваше тужба против лицата кои го снимаа овој филм за возрасни во тоалетите на ‘Алијанц Ривиера’. Случката е од 29 јануари на мечот со Лил“, објави францускиот прволигаш.

И додека управата ја врши својата работа, навивачите се воодушевени. Полицијата наскоро ќе отвори истрага, а пронаоѓањето на лицата кои го снимиле филмот не би требало да е тешка задача. Регистрацијата на сајтовите за возрасни бара информации за корисниците, па тоа би можело да ја олесни целата работа.

The post Додека фудбалерите на Ница играле натпревар на трибините се снимал порно-филм appeared first on .

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK