Водителката Јована Јеремиќ често истакнува дека има високо мислење за себе, а сега зборуваше за финансиите и се спореди со Лепа Брена.

Таа пред сè истакна дека е благодарна за сè што и’ дал Господ и дека верува дека ја очекува уште поголема слава.

Јас сум мајстор за шоу бизнис, затоа имам два стана. Наплатив за сè што направив, вклучително и за моето превртување на подот, што сите го коментираа – откри Јована.

Таа додаде дека е светски позната жена.

– Во Србија за мене нема момче затоа што јас имам некои традиционални вредности. Јас сум Југословенка, ги обединувам сите – изјави таа за „Свет“ и додаде:

– Популарен сум низ цела поранешна Југославија, како Лепа Брена. Мојата мајка како да била видовита. Кога ме родила рекла дека нејзината ќерка ќе биде популарна исто како Брена.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK