Водителката Елена Најдоски прослави роденден со гламурозна забава во стилот на големиот Гетсби. Таа направи журка дома со многу гости, шампањско и виолини што свиреа во живо. Гостите беа облечени во стилот на 1920тите, со бисери, пердуви и светки.

Елена цела вечер се забавуваше, се сликаше со гостите и ги споделуваше фотографиите што тие ги ставаа на социјалните мрежи. На крајот сечеше роденденска торта заедно со сопругот Бојан.

Елена ЖИВОТ СО СТИЛ го прослави роденденот луксузно во стилот на големиот Гетсби

АЛАРМАНТНО – Каналите во Венеција пресушија, аларм низ Европа (ВИДЕО)
Руската полиција апси противници на инвазијата врз Украина
Елена ЖИВОТ СО СТИЛ го прослави роденденот луксузно во стилот на големиот Гетсби
СКАНДАЛ: Германска болница повикува на донирање помош со „истечен рок“ за Турција
ВЕТРИШТА НА ПРОМЕНИ | Јелена Спенџарска си оди од Македонија

Водителката скоро секоја година прави интересни забави за својот роденден. Таа не крие дека ужива во родендените, но и во патувањата. Елена гордо прикажува дека со сопругот Бојан се хедонисти и дека двајцата сакаат да патуваат, но и да уживаат во вкусна храна, но и дека Бојан е романтичен, па знае да ѝ зготви и нешто вкусно и да ја изненади.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK