Во 2005 година Северина беше една од гостите на отворањето на продавницата на Роберт Север, каде што позираше пред фотографите кои исто така случајно се нашле таму.

Додека Северина ужива на егзотичните Малдиви во друштво на синот Александар и менаџерот Томица Петровиќ, се појавија некои нејзини малку заборавени фотографии од далечната 2005 година.

СЕКОГАШ ФАТАЛНА | Се појавија фотографии на Северина од 2005 година

Северина потоа беше фотографирана на отворањето на продавницата на дизајнерот Роберт Север во загрепска Нова Веса, каде се појави во лежерно издание. За таа прилика избрала фармерки и жолта маичка, а се истакнала нејзината долга темна коса.

Веселата пејачка позираше со Роберт и пејачката Ивана Киндл, а се дружеше и со актерот Дамир Марковин.

СЕКОГАШ ФАТАЛНА | Се појавија фотографии на Северина од 2005 година

Северина деновиве се одмара и ужива на омилените Малдиви, а на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии на кои позира во бикини на кои до израз дојде нејзиното бујно деколте, но и лицето со минимална шминка- нагоре.

Под фотографиите кои таа ги сподели на социјалните мрежи се редеа позитивни коментари од нејзините обожабатели.

Северина го прослави роденденот на синот на Малдиви, како и роденденот на нејзиниот менаџер Томица, а дел од славеничката атмосфера сподели и на социјалните мрежи.

На одмор не ги заборави ниту Let 3 и им ја испрати поддршката пишувајќи го на песок името на нивната песна „Мама ШЧ!“ кои годинава ќе ја претставуваат Хрватска на Евровизија.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK