… Односно го цитираше Балашевиќ. Ние сметавме дека тоа е интересна причина да го пренесеме постот, се разбира плус прекрасните фотографии. Проценете сами дали вредеше.

СЕВЕРИНА ОБЈАВИ МУДРОСТ ОД МАЛДИВИТЕ…

СЕВЕРИНА ОБЈАВИ МУДРОСТ ОД МАЛДИВИТЕ…

СЕВЕРИНА ОБЈАВИ МУДРОСТ ОД МАЛДИВИТЕ…

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK