Александар Милиќ – Мили, познат композитор, музички продуцент, но и член на жирито на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ е препознатлив без коса,

Секогаш беше во форма, се грижеше за својот изглед, но не бил секогаш без коса. Иако многумина мислат дека тоа е дел од имиџот, Мили порано имала бујна коса.
На Инстаграм објави фотографија од почетокот на кариерата на која е речиси непрепознатлив.

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK