Евгенија плени со секое свое издание и со право важи за една од најубавите Македонки на социјалните мрежи.

Евгенија овој пат избра сини панталони со длабок струк и широк крој со кои совршено ја истакна својата линија. Поранешната манекенка Евгенија Марковска отсекогаш важела за жена која знае како да ги избере вистинските модни парчиња за себе, а со своите интересни модни комбинации дефинитивно може да им биде инспирација на многу жени што ја следат на социјалните мрежи.

Таа овој пат одлучи да ги израдува своите бројни обожавателки на социјалните мрежи со неколку нови фотографии на кои позираше во комбинација за која сме сигурни дека ќе и се допадне на секоја дама.

Имено, Евгенија овој пат избра преубави сини панталони, со длабок струк и широк крој со кои совршено ја истакна својата линија.
Таа целото издание го зачни со бело сако и „кроп-топ“ блуска, а во рацете држеше чанта во пастелна сина нијанса.

Сакото го носеше со нежно свиткани ракави, а покрај панталоните во преден план беше и нејзината тенка половина.
Обожавателите беа воодушевени од ова издание на Евгенија што може да се заклучи и од коментарите што таа ги доби за него.

Комбинацијата совршено и стоеше на нејзината линија, посебно заради веселите бои со кои што го „подигна“ стајлингот на повисоко ниво.
Па, како ви изгледа Евгенија во ова издание? Погледнете ги и останатите нејзини комбинации…

Евгенија плени со секое свое издание и со право важи за една од најубавите Македонки на социјалните мрежи.

Евгенија овој пат избра сини панталони со длабок струк и широк крој со кои совршено ја истакна својата линија.
Поранешната манекенка Евгенија Марковска отсекогаш важела за жена која знае како да ги избере вистинските модни парчиња за себе, а со своите интересни модни комбинации дефинитивно може да им биде инспирација на многу жени што ја следат на социјалните мрежи.

Таа овој пат одлучи да ги израдува своите бројни обожавателки на социјалните мрежи со неколку нови фотографии на кои позираше во комбинација за која сме сигурни дека ќе и се допадне на секоја дама.

Имено, Евгенија овој пат избра преубави сини панталони, со длабок струк и широк крој со кои совршено ја истакна својата линија.
Таа целото издание го зачни со бело сако и „кроп-топ“ блуска, а во рацете држеше чанта во пастелна сина нијанса.

Сакото го носеше со нежно свиткани ракави, а покрај панталоните во преден план беше и нејзината тенка половина.
Обожавателите беа воодушевени од ова издание на Евгенија што може да се заклучи и од коментарите што таа ги доби за него.

Комбинацијата совршено и стоеше на нејзината линија, посебно заради веселите бои со кои што го „подигна“ стајлингот на повисоко ниво.
Па, како ви изгледа Евгенија во ова издание? Погледнете ги и останатите нејзини комбинации…

By

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Generated by Feedzy
mk_MK